Březen 2015

Info - rekonstrukce

14. března 2015 v 7:36 | Zuzka
Ahoj, toto je pouze informačka! Chystám dělat rekonstrukci stránek a vedle toho se teď škola pěkně rozjela... Takže nějakou dobu nebude článek, ale věřím, že to bude stát za to =)

Jarní výzdoba inspirovaná Dickym

10. března 2015 v 16:25 | Zuzka |  Ostatní
Vítejte všichni milovníci psů u nového článku!!!
Tento článek bude takovým průvodcem jarní dekorace mé skříňky. Jaro se kvapem blíží a já se rozhodla trochu zkrášlit roh své skříňky. Dnes nějak nemám náladu na dlouhé psaní, takže to tady ukončím a přesuneme se k obrázkům =D

DICKYSHELTIE - instagram

7. března 2015 v 12:47 | Zuzka |  Ostatní

Vítejte všichni milovníci psů u nového článku!!!
Tentokrát to bude jen krátká informačka. Nově jsem si založila instagram DICKYSHELTIE a moc ráda bych vás na něj pozvala! K čemu je vůbec instagram dobrý? Naleznete na něm všechny fotky z blogu, spoilery k novým článkům a fotografie z našeho bežného denního života, které se nikde jinde neobjeví! Tady je pár obrázků:


Najdete zde "profesionální" fotky z blogu

i úplně obyčejné z našeho života

Vše je přehledné a vy najdete všechny fotky na jednom místě!

Víte o tom, že instagram můžete sledovat i přes počítač?

Sledování mě moc potěší a věřím, že to bude přínosné i pro vás =). Stačí kliknout na ikonku instagramu:


Fotografie - Březen

6. března 2015 v 17:26 | Zuzka |  Fotografie

Vítejte všichni milovníci psů u nového článku!!!
Dlouho jsem tu nebyla, ale nebojte - nezapomněla jsem na vás, ani jsem s blogem nesekla! Byla jsem pouze na dovolené. Zkrátka jsem to tu nechtěla moc rozhlašovat ještě před odjezdem a hlavně nebyl čas. Abych si vás ale trošku předešla, prvním článkem po návratu jsou fotografie! Koneckonců můj blog je hlavně o fotografiích a doufám, že i vy je oceníte! Tak konec řečí a jdeme na to =)!!!