Únor 2015

Recenze - doplňky s motivy psů

11. února 2015 v 15:01 | Zuzka |  Ostatní
Vítejte všichni milovníci psů u nového článku!!!
Jak už jsem vám v minulém článku slíbila, bude to recenzo-nákup. No a samozřejmě půjde o věc tykající se psů. Moje kamarádka má v pátek narozeniny a obě dvě jsme velkými milovníky psů. Proto jsem pro ni hledala originální dárek s tématikou psů. A narazila jsem na jeden dokonalý e-shop, s ručně vyráběnými modely, brožemi, přívěsky atd.

Fotografie - Únor

7. února 2015 v 17:08 | Zuzka |  Fotografie

Vítejte všichni milovníci psů u nového článku!!!
Článek už zase nějakou dobu nebyl a tak vám to dnes vynahradím. Strašně dlouho jsem už nebyla kvůli počasí a času fotit a tak jsem si dnes udělala radost. Fotek je pět, ale myslím si, že za to stojí. Určitě jsem se od prvního fotočlánku posunula dál. Fotek je méně, ale zato jsou kvalitnější. Určitě mi napiště váš názor do komentářů a jdeme na to! =)


Úplně první fotečka! Dicky má na sobě kožené vodítko z minulého článku a je vážně nejlepší!

Nákupy Leden

1. února 2015 v 8:00 | Zuzka |  Ostatní
Vítejte všichni milovníci psů u nového článku!!!
Tento článek bude vycházet každý měsíc (pokud nebude z nějakých důvodů nemožné jej vydat). Myslím, že to nemusím vysvětlovat, půjde zkrátka o naše měsíční nákupy. Předem upozorňuji, že článek nepíšu z důvodu vychloubání nebo něčeho podobného, ale proto, abyste se mohli inspirovat co s Dickym kupujeme. Také se v tomto článku nikdy neobjeví granule, pouze kdybychom zkoušeli nějaké nové. Tak to by bylo na začátek vše a jdeme na to!!!